Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Пороса до Портохелі з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Пороса до Портохелі.

Знайти дешеві Пороми Порос - Портохелі з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Пороса до Портохелі, включаючи розклад поромів з Пороса до Портохелі, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Пороса до Портохелі, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Пороса до Портохелі.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Портохелі до Пороса!

Пороми Порос - Портохелі

  • Hellenic Seaways
    3 поромів щоденно з Пороса до Портохелі (1г 40хв)

Путівник по Порос

Парос є одним з островів архіпелагу Кіклади в Греції, розташований він в центральній частині Егейського моря. Порт Парос має відносно добрий вибір пасажирських об'єктів, сюди можна легко дістатися з будь-якої точки острова.

Путівник по Портохелі

Порто Хелі оточений чистою водою, древніми артефактами, знаходиться поруч пляжів, що захоплюють дух. У літні місяці узбережжя всипане яхтами через місцеві ідеальні погодні умови.

Знайдіть альтернативу для переправи Порос - Портохелі