Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Плайа Бланка до Коралехо з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Плайа Бланка до Коралехо.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Плайа Бланка - Коралехо, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Плайа Бланка до Коралехо, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Плайа Бланка до Коралехо, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Плайа Бланка - Коралехо нижче.

Пороми Плайа Бланка - Коралехо

  • Naviera Armas
    6 поромів щоденно з Плайа Бланка до Коралехо (0г 35хв)
  • Fred Olsen Express
    7 поромів щоденно з Плайа Бланка до Коралехо (0г 25хв)
  • Lineas Maritimas Romero
    7 поромів щоденно з Плайа Бланка до Коралехо (0г 45хв)

Путівник по Плайа Бланка

Плая Бланка є найпівденнішим містом острова Лансароте на Канарських островах. Назва міста перекладається як «Білий Берег» - це один з найновіших курортів острова. Тут є завантажена пристань і гавань з регулярними поромами на острів Фуертевентура. Колись це було рибальське село, а зараз тут є хороший вибір ресторанів і кафе навколо порту і пристані для яхт.

Путівник по Коралехо

Корралехо - це невелике місто, розташоване на північній частині острова Фуертевентура на Канарських островах. Раніше це було рибальське село, а наразі Корралехо є одним з найбільших курортів на Канарських островах. У місті є два поромних порти, а також пристань для яхт, на якій розміщується безліч ресторанів і кафе. Звідси ходить регулярне поромне сполучення на Лансароте, а порти пропонують всі послуги, які Ви очікуєте, включаючи прокат автомобілів і громадський транспорт.

Знайдіть альтернативу для переправи Плайа Бланка - Коралехо