Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Пірей до Куфонісі з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Пірей до Куфонісі з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Пірей - Куфонісі, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Пірей - Куфонісі нижче?

Пороми Пірей - Куфонісі

  • Blue Star Ferries
    11 поромів щотижня з Пірей до Куфонісі (4г 50хв)
  • SeaJets
    7 поромів щотижня з Пірей до Куфонісі (7г 40хв)

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Путівник по Куфонісі

Куфонісі належить до групи грецьких островів, відомих як Кіклади. Куфонісі - переважно рибальське містечко, але у зв'язку з припливом туристів, які відвідують острів, туристична індустрія процвітає. Острів пропонує ряд красивих пейзажів і глядачів може вразити спокій Егейського моря.

Знайдіть альтернативу для переправи Пірей - Куфонісі