Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Пірей до Халкі з Ferries.com.ua

На Ferries.com.ua Ви можете знайти пороми з з Пірей до Халкі з провідними поромними операторами.

Ferries.com.ua дозволить Вам знайти і забронювати дешеві квитки на Пороми Пірей - Халкі без стресу, просто оберіть Ваш поромний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук! Ви знайдете весь доступний розклад поромів, ціни на пором Пірей - Халкі та інформацію про те, як забронювати Ваш квиток на пором.

Альтернативні маршрути Пірей - Халкі вказані нижче.

Пороми Пірей - Халкі

  • Anek Lines
    2 поромів щотижня з Пірей до Халкі (22г 0хв)

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Знайдіть альтернативу для переправи Пірей - Халкі