Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Піанози до Ріо-Марини з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Піаноза - Ріо-Марина з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Піанози до Ріо-Марини. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Піаноза - Ріо-Марина, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Піаноза - Ріо-Марина, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Піаноза - Ріо-Марина

  • Toremar
    1 поромів 1 щотижня з Піанози до Ріо-Марини (1г 50хв)

Путівник по Піаноза

Острів Піаноза є частиною Тосканського архіпелагу, тут колись розміщувалася в'язниця суворого режиму, в якій містилися найнебезпечніші злочинці мафії. Порт має повний спектр послуг для відвідувачів, сюди легко добратися з усіх частин острова, але зверніть увагу, що мобільний зв'язок не працює в будь-якому місці на острові.

Путівник по Ріо-Марина

Ріо-Марина знаходиться в італійській області Тоскана, у східній частині острова Ельба. Поромний порт у Ріо-Марина має морський вокзал з хорошими послугами, а поруч розташовуються магазини і ресторани. Сюди легко дістатися по місцевих дорогах, Ріо-Марина став воротами на материк з острова Ельба, пропонуючи регулярні рейси з і на острів.

Знайдіть альтернативу для переправи Піаноза - Ріо-Марина