Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Паксос до Бріндізі з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Паксос - Бріндізі на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Паксос до Бріндізі!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Паксос - Бріндізі.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Паксос або Бріндізі на цій сторінці.

Пороми Паксос - Бріндізі

  • Red Star Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Паксос до Бріндізі (14г 0хв)

Путівник по Паксос

Паксос - це загальна назва найменшій групі Іонічних островів, яка перекладається з грецької мови як "Комплекс островів". Паксос розташований на південь від Корфу. Кажуть, що Паксос був створений грецьким богом Посейдоном, коли він ударив Корфу своїм тризубцем, щоб створити будинок для своєї любові. Порт Паксос невеликий і пропонує лише базові послуги, хоча всі зручності знаходяться поруч, а в сам порт досить легко потрапити через його центральне розташування.

Путівник по Бріндізі

Бріндізі - це місто в регіоні Апулія (Італія) на узбережжі Адріатичного моря, місцевий головний порт є одним з найважливіших торговельних і промислових причалів в Адріатичному морі, історично є центром торгівлі для Греції.

Знайдіть альтернативу для переправи Паксос - Бріндізі