Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Патри до Анкони з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Патри - Анкона з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Патри до Анкони. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Патри - Анкона, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Патри - Анкона, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Патри - Анкона

  • Minoan Lines
    4 поромів щотижня з Патри до Анкони (22г 30хв)
  • Anek Superfast
    8 поромів щотижня з Патри до Анкони (19г 30хв)

Путівник по Патри

Патри є одним з найбільших міст в Греції та регіональною столицею західної Греції. Місто відоме як грецькі "Ворота на Захід" з його жвавим портом, який має величезний спектр пасажирських послуг, відмінні дороги, залізничні та автобусні сполучення.

Путівник по Анкона

Анкону можна знайти на східному узбережжі Італії, тут знаходиться один з найжвавіших морських портів в Італії та Адріатичному морі. Порт Анкони користується великою популярністю серед туристів, які тисячами прибувають сюди щороку на поромі, щоб побалувати себе культурою і атмосферою, яку може запропонувати Анкона.

Знайдіть альтернативу для переправи Патри - Анкона