Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Пароса до Куфонісі з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Парос - Куфонісі на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Пароса до Куфонісі!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Парос - Куфонісі.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Парос або Куфонісі на цій сторінці.

Пороми Парос - Куфонісі

  • Blue Star Ferries
    3 поромів щотижня з Пароса до Куфонісі (3г 5хв)
  • Hellenic Seaways
    7 поромів щотижня з Пароса до Куфонісі (1г 35хв)

Путівник по Парос

Парос є частиною групи островів Кіклади в Егейському морі в Греції, порт є основним транспортним вузлом архіпелагу. Острів пропонує прекрасні пляжі і жваве нічне життя, що робить його популярним місцем для туристів. Порт дуже легко знайти з будь-якої точки на острові, він повністю обладнаний всіма пасажирськими послугами, які можна очікувати від сучасного порту.

Путівник по Куфонісі

Куфонісі належить до групи грецьких островів, відомих як Кіклади. Куфонісі - переважно рибальське містечко, але у зв'язку з припливом туристів, які відвідують острів, туристична індустрія процвітає. Острів пропонує ряд красивих пейзажів і глядачів може вразити спокій Егейського моря.

Знайдіть альтернативу для переправи Парос - Куфонісі