Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Палермо до Тунісу з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Палермо до Тунісу.

Знайти дешеві Пороми Палермо - Туніс з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Палермо до Тунісу, включаючи розклад поромів з Палермо до Тунісу, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Палермо до Тунісу, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Палермо до Тунісу.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Тунісу до Палермо!

Пороми Палермо - Туніс

  • Grandi Navi Veloci
    1 поромів 1 щотижня з Палермо до Тунісу (10г 0хв)
  • Grimaldi Lines
    2 поромів щотижня з Палермо до Тунісу (11г 0хв)

Путівник по Палермо

Палермо - це місто і столиця автономної області Сицилія і провінції Палермо. Порт Палермо є найбільшим на острові Сицилія і має регулярне сполучення з материковою Італією. Порт має дуже обмежені послуги, але тут є регулярні швидкісні потяги та автобуси. Порт розташований в самому серці міста, тому ресторани і магазини знаходяться на відстані витягнутої руки.

Путівник по Туніс

Туніс - це головне місто однойменної держави на Середземноморському узбережжі Африки. В місті все ще відчувається французький вплив, особливо в місцевій кухні з багатою їжею та арабськими спеціями. Головний поромний і риболовецький порт розташовується в місті Ла-Ґулєт, приблизно в 10 км від центру Тунісу. Навколо порту Ви знайдете чимало ресторанів з морськими продуктами, але жодні інші послуги тут майже не надаються.

Знайдіть альтернативу для переправи Палермо - Туніс