Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Палермо до Ліпарі з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Палермо - Ліпарі на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Палермо до Ліпарі!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Палермо - Ліпарі.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Палермо або Ліпарі на цій сторінці.

Пороми Палермо - Ліпарі

  • Liberty Lines
    7 поромів щотижня з Палермо до Ліпарі (4г 0хв)

Путівник по Палермо

Палермо - це місто і столиця автономної області Сицилія і провінції Палермо. Порт Палермо є найбільшим на острові Сицилія і має регулярне сполучення з материковою Італією. Порт має дуже обмежені послуги, але тут є регулярні швидкісні потяги та автобуси. Порт розташований в самому серці міста, тому ресторани і магазини знаходяться на відстані витягнутої руки.

Путівник по Ліпарі

Ліпарі є найбільшим з Еолійських островів в Тірренському морі біля північного узбережжя Сицилії. Історично основною галуззю Ліпарі є пемза, яка експортується на міжнародному рівні. Невеликий порт Ліпарі пропонує хороший спектр послуг для пасажирів, які відвідують острів.

Знайдіть альтернативу для переправи Палермо - Ліпарі