Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Палермо до Чивітавекк'ї з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Палермо - Чивітавекк'я на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Палермо до Чивітавекк'ї!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Палермо - Чивітавекк'я.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Палермо або Чивітавекк'я на цій сторінці.

Пороми Палермо - Чивітавекк'я

  • Grandi Navi Veloci
    1 поромів 1 щотижня з Палермо до Чивітавекк'ї (14г 0хв)

Путівник по Палермо

Палермо - це місто і столиця автономної області Сицилія і провінції Палермо. Порт Палермо є найбільшим на острові Сицилія і має регулярне сполучення з материковою Італією. Порт має дуже обмежені послуги, але тут є регулярні швидкісні потяги та автобуси. Порт розташований в самому серці міста, тому ресторани і магазини знаходяться на відстані витягнутої руки.

Путівник по Чивітавекк'я

Чівітавеккія - це місто в провінції Риму і морський порт в Тірренському морі, сама назва Чівітавеккія означає "древнє місто". Розміщення порту в центрі Середземного моря робить його одним з найбільш жвавих і найефективніших в Італії. Звідси є легкий доступ до європейських автомобільних доріг і залізниць.

Знайдіть альтернативу для переправи Палермо - Чивітавекк'я