Знайдіть пороми до Норвегії з Ferries.com.ua

На сайті Ferries.com.ua ми можемо забронювати Вам Пороми до Норвегії з провідними поромними компаніями. Ми покриваємо поромне сполучення з усіх популярних і менш відомих портів - з нами Ви точно знайдете те, що шукаєте.

З 27 поромами до Норвегії, покриваючи 6 поромних компаній, які вирушають з 13 портів, з вибором з 12 поромних пунктів призначення в Норвегії, знайти пором до Норвегії не займе багато часу!

Детальну інформацію про пороми до Норвегії Ви знайдете внизу, а також зможете дізнатися ціну на цікаву для Вас поромну переправу. Просто оберіть відповідний маршрут з меню пошуку квитків на пороми.

Путівник по Норвегії

Норвегія знаходиться в Північній Європі, омивається Північним морем на південному заході і Атлантичним океаном на півночі. Країна відома своїми приголомшливими засніженими гірськими вершинами і величезними водоспадами, що впадають в крихітні фіорди. Протягом літніх місяців сонце практично ніколи не заходить над Норвегією. Столиця Осло має одні з кращих рибних ресторанів в Європі і має безліч визначних пам'яток, як Музей кораблів вікінгів і Оперний театр.

Знайдіть пороми до Норвегії