Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ніцци до Бастії з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Ніцци до Бастії.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Ніцца - Бастія, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Ніцци до Бастії, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Ніцци до Бастії, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Ніцца - Бастія нижче.

Пороми Ніцца - Бастія

  • Corsica Sardinia Ferries
    9 поромів щотижня з Ніцци до Бастії (4г 55хв)
  • Moby Lines
    7 поромів щотижня з Ніцци до Бастії (10г 0хв)

Путівник по Ніцца

Ніцца знаходиться на південно-східному узбережжі Франції на березі Середземного моря. Порт Ніцци відомий як Лімпія знаходиться недалеко від історичної частини міста, всього в декількох хвилинах ходьби від основних туристичних районів. Поромні термінали дуже сучасні і мають хороший вибір послуг для пасажирів, включаючи трансфер, а також сполучення на автомагістраль E8.

Путівник по Бастія

Бастія - це комуна Франції, розташована на північний схід від острова Корсика. Бастія є головним портом острова і особливо славиться своїми винами. Комерційний і поромний порт є основним економічним активом міста, вітаючи тисячі пасажирів порома протягом літніх місяців. На північ від поромного порту розташовується і пристань для яхт, в якій можна знайти бари, ресторани і нічні клуби в доках.

Знайдіть альтернативу для переправи Ніцца - Бастія