Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Наксоса до Сіроса з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Наксоса до Сіроса.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Наксос - Сірос, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Наксоса до Сіроса, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Наксоса до Сіроса, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Наксос - Сірос нижче.

Пороми Наксос - Сірос

  • Sea Jets
    3 поромів щотижня з Наксоса до Сіроса (2г 40хв)
  • Hellenic Seaways
    1 поромів 1 щотижня з Наксоса до Сіроса (4г 5хв)

Путівник по Наксос

Наксос є найбільшим грецьким островом групи Кіклади в Егейському морі. Поромний порт розташований в місті на північ від острова, сюди легко потрапити на автомобілі. Наксос знаходиться недалеко від центру міста, де доступні всі послуги для пасажирів.

Путівник по Сірос

Сірос - це грецький острів в Кікладах в Егейському морі, наповнений традиційною грецькою чарівністю. Приголомшливі пляжі і архітектура притягують відвідувачів до, можливо, найменш відомої групі островів. З порту Сірос можна дістатися до інших островів архіпелагу Кіклади.

Знайдіть альтернативу для переправи Наксос - Сірос