Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Наксоса до Куфонісі з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Наксос - Куфонісі з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Наксоса до Куфонісі. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Наксос - Куфонісі, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Наксос - Куфонісі, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Наксос - Куфонісі

  • Blue Star Ferries
    3 поромів щотижня з Наксоса до Куфонісі (2г 5хв)
  • Sea Jets
    6 поромів щотижня з Наксоса до Куфонісі (0г 40хв)
  • Hellenic Seaways
    7 поромів щотижня з Наксоса до Куфонісі (0г 50хв)

Путівник по Наксос

Наксос є найбільшим грецьким островом групи Кіклади в Егейському морі. Поромний порт розташований в місті на північ від острова, сюди легко потрапити на автомобілі. Наксос знаходиться недалеко від центру міста, де доступні всі послуги для пасажирів.

Путівник по Куфонісі

Куфонісі належить до групи грецьких островів, відомих як Кіклади. Куфонісі - переважно рибальське містечко, але у зв'язку з припливом туристів, які відвідують острів, туристична індустрія процвітає. Острів пропонує ряд красивих пейзажів і глядачів може вразити спокій Егейського моря.

Знайдіть альтернативу для переправи Наксос - Куфонісі