Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Міконоса до Ваті з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Міконос - Ваті з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Міконоса до Ваті. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Міконос - Ваті, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Міконос - Ваті, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Міконос - Ваті

  • Hellenic Seaways
    1 поромів 1 щотижня з Міконоса до Ваті (4г 35хв)

Путівник по Міконос

Міконос є грецьким островом і частиною Кіклад. Поромний порт Міконоса має пряме сполучення з іншими островами Кіклад і з материковою Грецією. Острів дуже популярний серед туристів, а місцевий жвавий порт пропонує регулярні щоденні рейси.

Путівник по Ваті

Ваті - це місто на острові Самос в Греції, його столиця і головне місто. Ваті є одним з двох портів на острові, розташований на сході острова. Це популярний туристичний напрямок, відомий своєю кришталевою водою і зеленим краєвидом.

Знайдіть альтернативу для переправи Міконос - Ваті