Пошук квитка на пором

Поромні порти на Менорці

Click for map

Пункти призначення поромів на Менорці

Знайдіть поромні маршрути до Менорки на веб-сайті Ferries.com.ua

Бронюйте квитки і вирушайте в подорож з будь-якого з 4 портів на Менорці, подорожуючи на поромі з Ferries.com.ua. Ми пропонуємо квитки від 3 різних поромних компаній з вибором з 2 портів призначення на Менорці, Ferries.com.ua покриває всі провідні поромні маршрути до Менорки!

Щоб побачити детальну інформацію про пороми, просто введіть потрібний Вам маршрут у полі "Пошук квитка на пором", оберіть кількість пасажирів і натисніть на кнопку пошуку!

Путівник по Менорці

Менорка, від латинської назви "Маленький острів", що відповідає її розміру в порівнянні з сусідньою Майоркою, розташована в Середземному морі і є одним з Балеарських островів Іспанії. Це, ймовірно, самий спокійний з Балеарських островів з недоторканими пляжами і прихованими бухтами. Менорка має набагато більш вологий клімат, а погода тут, як правило, на кілька градусів холодніше, ніж на інших Балеарських островах. Британці окупували столицю Маон більшу частину вісімнадцятого століття, що все ще можна побачити в різних григоріанських видах старого міста.

Знайдіть пороми до Менорки