Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Мелільї до Альмерії з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Мелілья - Альмерія з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Мелільї до Альмерії. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Мелілья - Альмерія, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Мелілья - Альмерія, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Мелілья - Альмерія

  • Balearia
    7 поромів щотижня з Мелільї до Альмерії (3г 30хв)
  • Trasmediterranea
    7 поромів щотижня з Мелільї до Альмерії (5г 30хв)
  • Naviera Armas
    1 поромів 1 щотижня з Мелільї до Альмерії (7г 30хв)

Путівник по Мелілья

Мелілья є містом в Іспанії і ексклавом на північному узбережжі Марокко, однією з двох постійно заселених іспанських територій в материковій частині Африки. Порт Мелілья розташований в центрі міста, тут пропонується хороший діапазон пасажирських послуг. До того ж, порт знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби від головного міста.

Путівник по Альмерія

Альмерія - це місто в Андалусії, Іспанії. Альмерія має жвавий порт біля підніжжя приголомшливої арабської фортеці і є жвавим транспортним вузлом для відвідувачів з Марокко. Альмерія є красивим незайманим містом з приголомшливою береговою лінією і недоторканими пляжами.

Знайдіть альтернативу для переправи Мелілья - Альмерія