Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Марселя до Тунісу з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Марселя до Тунісу.

Знайти дешеві Пороми Марсель - Туніс з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Марселя до Тунісу, включаючи розклад поромів з Марселя до Тунісу, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Марселя до Тунісу, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Марселя до Тунісу.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Тунісу до Марселя!

Пороми Марсель - Туніс

  • Corsica Linea
    4 поромів щотижня з Марселя до Тунісу (22г 0хв)
  • CTN Ferries
    3 поромів щотижня з Марселя до Тунісу (21г 0хв)

Путівник по Марсель

Марсель є другим за розміром містом у Франції після Парижа. Поромний порт Марселя дуже великий і має чотири термінали для пасажирських і автомобільних поромів у Францію. Термінали обладнані великим вибором зручностей для пасажирів. Порт доступний по дорозі A7 або автостраді A50, звідси ходять автобуси для доставки пасажирів до основних автобусних та залізничних станцій в місті.

Путівник по Туніс

Туніс - це головне місто однойменної держави на Середземноморському узбережжі Африки. В місті все ще відчувається французький вплив, особливо в місцевій кухні з багатою їжею та арабськими спеціями. Головний поромний і риболовецький порт розташовується в місті Ла-Ґулєт, приблизно в 10 км від центру Тунісу. Навколо порту Ви знайдете чимало ресторанів з морськими продуктами, але жодні інші послуги тут майже не надаються.

Знайдіть альтернативу для переправи Марсель - Туніс