Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Марієхамна до Таллінна з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Марієхамн - Таллінн з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Марієхамна до Таллінна. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Марієхамн - Таллінн, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Марієхамн - Таллінн, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Марієхамн - Таллінн

  • Tallink Silja
    7 поромів щотижня з Марієхамна до Таллінна (9г 0хв)

Путівник по Марієхамн

Марієгамн є столицею Аландських островів у Фінляндії. Місто розташоване на півострові і має два важливих порти на східному і західному берегах. Порт в західній частині дуже важливий у міжнародних перевезеннях з щоденним трафіком в Швецію та Фінляндію.

Путівник по Таллінн

Таллінн є столицею і найбільшим містом Естонії, розташований на північному узбережжі країни, на березі Фінської затоки; Таллінн носить звання найстарішої столиці в Північній Європі. Місцевий порт є найбільшим і найбільш розвиненим вантажним і пасажирським портом в Балтійському регіоні. Поромний причал знаходиться недалеко від центру міста і пропонує всі послуги для пасажирів, у тому числі автобусне і залізничне сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Марієхамн - Таллінн