Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Мальме до Травемюнде з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Мальме до Травемюнде.

Знайти дешеві Пороми Мальме - Травемюнде з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Мальме до Травемюнде, включаючи розклад поромів з Мальме до Травемюнде, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Мальме до Травемюнде, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Мальме до Травемюнде.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Травемюнде до Мальме!

Пороми Мальме - Травемюнде

  • Finnlines
    19 поромів щотижня з Мальме до Травемюнде (8г 45хв)

Путівник по Мальме

Мальме є третім за розміром містом в Швеції і одним з найбільших міст в Скандинавії. Портове місто розташоване в провінції Сконе в південній частині країни.

Путівник по Травемюнде

Травемюнде розташований в гирлі ріки Траве, в області Любек, Німеччина. Гарненький приморський курорт є найбільшим німецьким портом в Балтійському морі, з найстаршім маяком на Балтійському узбережжі. Поромний порт розташований на півдні міста з легким доступом прямо з автобану.

Знайдіть альтернативу для переправи Мальме - Травемюнде