Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Малаги до Мелільї з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Малаги до Мелільї.

Знайти дешеві Пороми Малага - Мелілья з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Малаги до Мелільї, включаючи розклад поромів з Малаги до Мелільї, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Малаги до Мелільї, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Малаги до Мелільї.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Мелільї до Малаги!

Пороми Малага - Мелілья

  • Balearia
    2 поромів щотижня з Малаги до Мелільї (4г 30хв)
  • Trasmediterranea
    8 поромів щотижня з Малаги до Мелільї (5г 30хв)

Путівник по Малага

Порт Малага є міжнародним морським портом, розташованим в місті Малага на півдні Іспанії на узбережжі Коста-дель-Соль. Він є міжнародним морським портом і знаходиться в природній бухті, яка захищена формою його берегової лінії. Малага є важливим портом для пасажирів круїзних лайнерів і має хороший доступ в мережу автомагістралей.

Путівник по Мелілья

Мелілья є містом в Іспанії і ексклавом на північному узбережжі Марокко, однією з двох постійно заселених іспанських територій в материковій частині Африки. Порт Мелілья розташований в центрі міста, тут пропонується хороший діапазон пасажирських послуг. До того ж, порт знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби від головного міста.

Знайдіть альтернативу для переправи Малага - Мелілья