Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ліворно до Ольбії з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Ліворно до Ольбії.

Знайти дешеві Пороми Ліворно - Ольбія з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Ліворно до Ольбії, включаючи розклад поромів з Ліворно до Ольбії, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Ліворно до Ольбії, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Ліворно до Ольбії.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Ольбії до Ліворно!

Пороми Ліворно - Ольбія

  • Moby Lines
    14 поромів щотижня з Ліворно до Ольбії (6г 30хв)
  • Grimaldi Lines
    14 поромів щотижня з Ліворно до Ольбії (8г 0хв)

Путівник по Ліворно

Ліворно - це портове місто на західному узбережжі Тоскани в Італії. Порт Ліворно є одним з найбільших портів Італії і одним з найбільших морських портів в Середземному морі.

Путівник по Ольбія

Ольбія - це портове місто на північному сході Сардинії в Італії, є одним з основних транспортних вузлів між Сардинією і італійським півостровом. Порт Ольбія обладнаний для поромів, круїзних лайнерів і вантажних перевезень.

Знайдіть альтернативу для переправи Ліворно - Ольбія