Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ліпарі до Палермо з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Ліпарі до Палермо.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Ліпарі - Палермо, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Ліпарі до Палермо, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Ліпарі до Палермо, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Ліпарі - Палермо нижче.

Пороми Ліпарі - Палермо

  • Liberty Lines
    7 поромів щотижня з Ліпарі до Палермо (4г 0хв)

Путівник по Ліпарі

Ліпарі є найбільшим з Еолійських островів в Тірренському морі біля північного узбережжя Сицилії. Історично основною галуззю Ліпарі є пемза, яка експортується на міжнародному рівні. Невеликий порт Ліпарі пропонує хороший спектр послуг для пасажирів, які відвідують острів.

Путівник по Палермо

Палермо - це місто і столиця автономної області Сицилія і провінції Палермо. Порт Палермо є найбільшим на острові Сицилія і має регулярне сполучення з материковою Італією. Порт має дуже обмежені послуги, але тут є регулярні швидкісні потяги та автобуси. Порт розташований в самому серці міста, тому ресторани і магазини знаходяться на відстані витягнутої руки.

Знайдіть альтернативу для переправи Ліпарі - Палермо