Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Лієпаї до Травемюнде з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Лієпаї до Травемюнде.

Знайти дешеві Пороми Лієпая - Травемюнде з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Лієпаї до Травемюнде, включаючи розклад поромів з Лієпаї до Травемюнде, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Лієпаї до Травемюнде, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Лієпаї до Травемюнде.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Травемюнде до Лієпаї!

Пороми Лієпая - Травемюнде

  • Stena Line
    5 поромів щотижня з Лієпаї до Травемюнде (27г 0хв)

Путівник по Лієпая

Лієпая є третім за розміром містом Латвії і знаходиться на західному узбережжі. Тут є цілий ряд пам'ятників, музеїв і будівель, які знаменують історію міста. Лієпая може похвалитися вражаючим морським портом на Балтійському морі.

Путівник по Травемюнде

Травемюнде розташований в гирлі ріки Траве, в області Любек, Німеччина. Гарненький приморський курорт є найбільшим німецьким портом в Балтійському морі, з найстаршім маяком на Балтійському узбережжі. Поромний порт розташований на півдні міста з легким доступом прямо з автобану.

Знайдіть альтернативу для переправи Лієпая - Травемюнде