Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гавра до Портсмута з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Гавра до Портсмута.

Знайти дешеві Пороми Гавр - Портсмут з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Гавра до Портсмута, включаючи розклад поромів з Гавра до Портсмута, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Гавра до Портсмута, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Гавра до Портсмута.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Портсмута до Гавра!

Пороми Гавр - Портсмут

  • Brittany Ferries
    7 поромів щотижня з Гавра до Портсмута (5г 30хв)

Путівник по Гавр

Гавр розташований на північному заході Франції в гирлі річки Сена в Ла-Манші, місто знаходиться в департаменті Приморська Сена. Поромний термінал знаходиться недалеко від центру міста Гавр з повним набором сучасних послуг для пасажирів. Громадським транспортом легко дістатися від поромного терміналу, а автобуси йдуть прямо до і від залізничної станції, послуги таксі можна замовити в будівлі терміналу.

Путівник по Портсмут

Портсмут є другим за розміром містом в графстві Хемпшир на південному узбережжі Англії. Портсмут був важливим військово-морським портом протягом століть і є домом для відомих кораблів, наприклад, Tudor Mary Rose і HMS Victory - флагманське судно Лорда Нельсона. Головний порт порому має відмінні сполучення по автомагістралях і залізницях з усіх кінців Великобританії, а також всілякі послуги для пасажирів в будівлі терміналу.

Знайдіть альтернативу для переправи Гавр - Портсмут