Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Кьоге до Рьонне з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Кьоге - Рьонне з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Кьоге до Рьонне. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Кьоге - Рьонне, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Кьоге - Рьонне, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Кьоге - Рьонне

  • BornholmerFærgen
    7 поромів щотижня з Кьоге до Рьонне (5г 30хв)

Путівник по Кьоге

Кеге є портовим містом на південному заході від Копенгагена і головним містом муніципалітету Кеге в Данії. Порт і пасажирський термінал пропонують основні послуги з легким доступом до порту Кеге через данську систему автомагістралей і регулярне залізничне і автобусне сполучення.

Путівник по Рьонне

Ренне є найбільшим містом данського острова Борнхольм в Балтійському морі, і може похвалитися прекрасною сільською місцевістю і скелястим узбережжям. У місті також знаходиться найстаріший театр Данії. Ренне стало популярною туристичною визначною пам'яткою через те, що його називають "Балтійська Перлина". Завантажена, але проте ідилічна гавань заповнена риболовецькими човнами і поромами з Данії та Швеції.

Знайдіть альтернативу для переправи Кьоге - Рьонне