Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Калімноса до Агатонісі з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Калімноса до Агатонісі.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Калімнос - Агатонісі, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Калімноса до Агатонісі, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Калімноса до Агатонісі, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Калімнос - Агатонісі нижче.

Пороми Калімнос - Агатонісі

  • Dodekanisos Seaways
    2 поромів щотижня з Калімноса до Агатонісі (1г 50хв)

Путівник по Калімнос

Калімнос - це грецький острів в південно-східній частині Егейського моря, що входить до складу островів Додеканес. Поромний порт знаходиться в самому центрі острова і є ідеальною базою для знайомства з прилеглими островами. Порт пропонує широкий спектр послуг для відвідування пасажирами.

Путівник по Агатонісі

Агатонісі - це невеликий грецький острів, розташований в північній точці архіпелагу Додеканес і знаходиться в оточенні кількох дрібних островів. Порт Святого Георгія є єдиним портом острова і має регулярні поромні рейси до/з Коса і прилеглих островів.

Знайдіть альтернативу для переправи Калімнос - Агатонісі