Знайдіть пороми до Італії з Ferries.com.ua

Використовуючи сайт Ferries.com.ua Ви зможете знайти Пороми до Італії з усіма провідними поромними компаніями. Ми також покриваємо всі популярні поромні порти, що для Вас означає менше пошуку і швидке бронювання!

Ferries.com.ua пропонує 122 пороми до Італії, з 28 поромними компаніями, які відправляються з 68 портів, з вибором з 25 пунктів призначення в Італії.

Основну інформацію про пороми до Італії відображено внизу, однак, якщо Ви хочете дізнатися ціну за поромну переправу, то оберіть, будь ласка, підходящий "Маршрут порома" з меню!

Путівник по Італії

Італія знаходиться в південній Європі, в своїй північній частині межує з Францією, Швейцарією та Австрією. Територія Італії займає більше 300 000 км2. Країну дуже легко пізнати на мапі через її форми у вигляді чобота - не дивно, що Італія славиться своєю пристрастю до моди. Столиця Рим володіє історією, яка налічує більше двох з половиною тисяч років і відома як батьківщина західної цивілізації. Італія, безсумнівно, одна з найкрасивіших країн у світі, відома своєю приголомшливою архітектурою з багатою історією, а також чудовою кухнею, модою і мистецтвом.

Знайдіть пороми до Італії