Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Л'Іль-Русс до Савони з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Л'Іль-Русс - Савона на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Л'Іль-Русс до Савони!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Л'Іль-Русс - Савона.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Л'Іль-Русс або Савона на цій сторінці.

Пороми Л'Іль-Русс - Савона

Путівник по Л'Іль-Русс

Л'Іль-Рос - це невелика комуна на острові Корсика у Франції, поромний порт на острові розташований в північно-західній частині. Порт має лише елементарний комфорт для пасажирів.

Путівник по Савона

Савона є морським портом в північній італійській області Лігурія і є важливим промисловим центром на березі Середземного моря. В порту Савона надаються хороші послуги в межах пасажирського терміналу, а також автобусний трансфер прямо в порт. Основна автомагістраль A10 в Савону Вас виведе безпосередньо до поромного порту.

Знайдіть альтернативу для переправи Л'Іль-Русс - Савона