Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Л'Іль-Русс до Марселя з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Л'Іль-Русс до Марселя.

Знайти дешеві Пороми Л'Іль-Русс - Марсель з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Л'Іль-Русс до Марселя, включаючи розклад поромів з Л'Іль-Русс до Марселя, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Л'Іль-Русс до Марселя, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Л'Іль-Русс до Марселя.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Марселя до Л'Іль-Русс!

Пороми Л'Іль-Русс - Марсель

  • Corsica Linea
    3 поромів щотижня з Л'Іль-Русс до Марселя (12г 30хв)

Путівник по Л'Іль-Русс

Л'Іль-Рос - це невелика комуна на острові Корсика у Франції, поромний порт на острові розташований в північно-західній частині. Порт має лише елементарний комфорт для пасажирів.

Путівник по Марсель

Марсель є другим за розміром містом у Франції після Парижа. Поромний порт Марселя дуже великий і має чотири термінали для пасажирських і автомобільних поромів у Францію. Термінали обладнані великим вибором зручностей для пасажирів. Порт доступний по дорозі A7 або автостраді A50, звідси ходять автобуси для доставки пасажирів до основних автобусних та залізничних станцій в місті.

Знайдіть альтернативу для переправи Л'Іль-Русс - Марсель