Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ігумениці до Барі з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Ігумениця - Барі з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Ігумениці до Барі. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Ігумениця - Барі, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Ігумениця - Барі, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Ігумениця - Барі

  • Ventouris Ferries
    7 поромів щотижня з Ігумениці до Барі (11г 30хв)
  • Anek Superfast
    8 поромів щотижня з Ігумениці до Барі (9г 30хв)

Путівник по Ігумениця

Ігумениця є прибережним містом в північно-західній Греції, розташованим на схід від протоки Корфу. Місто в даний час стало важливим поромним портом для туризму. Термінал пасажирських поромів має мінімальний комфорт, але місто знаходиться в декількох хвилинах ходьби, де Ви знайдете магазини та ресторани.

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Ігумениця - Барі