Пошук квитка на пором

Поромні порти в Ісландії

Click for map

Знайдіть поромні маршрути до Ісландії на веб-сайті Ferries.com.ua

Ferries.com.ua пропонує поромні маршрути до Ісландії з різними поромними операторами зі всіх найвідоміших, а також з менш відомих поромних портів.

Ferries.com.ua в даний час пропонує поїздки до 3 портів з Ісландії з вибором з безлічі напрямків.

Всю інформацію про пороми до Ісландії Ви знайдете нижче. Якщо Ви хочете бронювати або просто хочете дізнатися ціну за поїздку, то просто оберіть потрібний маршрут з меню, і Ви будете на крок ближче до бронювання!

Путівник по Ісландії

Ісландія є островом в Північній Атлантиці - велика країна з дуже маленьким населенням. Вона славиться своїми гарячими джерелами, гейзерами і діючими вулканами, а в темних зимових місяцях тут відкривається приголомшливий вид на північне сяйво. Лавові поля покривають більшу частину землі, а гаряча вода подається з під землі для опалення країни. В Ісландії можна знайти деякі з найбільш вражаючих чудес природи в Європі. Столиця Рейк'явік сповнена історії вікінгів, відома своїм різноманітним нічним життям: ісландці, безумовно, знають, як треба проводити вільний час! Ще 20 років тому Ісландія не була таким популярним напрямком, але останнім часом вона стала користуватися великою популярністю у туристів. Останнім часом Ісландія володіє високим рівнем життя - одним з найвищих у світі.