Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ібіци до Форментери з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Ібіци до Форментери.

Знайти дешеві Пороми Ібіца - Форментера з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Ібіци до Форментери, включаючи розклад поромів з Ібіци до Форментери, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Ібіци до Форментери, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Ібіци до Форментери.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Форментери до Ібіци!

Пороми Ібіца - Форментера

 • Balearia
  19 поромів щоденно з Ібіци до Форментери (0г 28хв)
 • Trasmapi
  27 поромів щоденно з Ібіци до Форментери (0г 30хв)
 • Aquabus
  3 поромів щоденно з Ібіци до Форментери (0г 40хв)
 • Mediterranea Pitiusa
  15 поромів щоденно з Ібіци до Форментери (0г 30хв)

Путівник по Ібіца

Ібіца - це острів в Середземному морі біля берегів Валенсії в Іспанії. Поромний порт Ібіца розташований в головному місті і легко доступний на автомобільному та громадському транспорті. Порт пропонує повний спектр обслуговування пасажирів.

Путівник по Форментера

Форментера - це невеликий і самий південний острів з Балеарських островів в Іспанії, на нього можна дістатися тільки по морю. Відомий своєю природною красою і білими піщаними пляжами, він став місцем для любителів водних видів спорту. Порт Форментера має всі зручності, лежить в межах легкої досяжності і пропонує хороший вибір ресторанів і нічних клубів, відкритих круглий рік.

Знайдіть альтернативу для переправи Ібіца - Форментера