Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гельсінкі до Травемюнде з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Гельсінкі - Травемюнде з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Гельсінкі до Травемюнде. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Гельсінкі - Травемюнде, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Гельсінкі - Травемюнде, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Гельсінкі - Травемюнде

  • Finnlines
    7 поромів щотижня з Гельсінкі до Травемюнде (29г 30хв)

Путівник по Гельсінкі

Гельсінкі - це столиця і найбільше місто в Фінляндії, розташоване на березі Фінської затоки в Балтійському морі. Гельсінкі мають самий жвавий порт поромів у Фінляндії з кількома пасажирськими терміналами: більше мільйона пасажирів проходять через порт в Гельсінкі за рік. Термінали обладнані всіма пасажирськими об'єктами, тут є хороший доступ до залізниці, автобусів і магістралей.

Путівник по Травемюнде

Травемюнде розташований в гирлі ріки Траве, в області Любек, Німеччина. Гарненький приморський курорт є найбільшим німецьким портом в Балтійському морі, з найстаршім маяком на Балтійському узбережжі. Поромний порт розташований на півдні міста з легким доступом прямо з автобану.

Знайдіть альтернативу для переправи Гельсінкі - Травемюнде