Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гельсінкі до Таллінна з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Гельсінкі - Таллінн на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Гельсінкі до Таллінна!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Гельсінкі - Таллінн.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Гельсінкі або Таллінн на цій сторінці.

Пороми Гельсінкі - Таллінн

  • Tallink Silja
    6 поромів щоденно з Гельсінкі до Таллінна (2г 0хв)
  • Viking Line
    5 поромів щоденно з Гельсінкі до Таллінна (1г 45хв)
  • Eckerö Line
    17 поромів щотижня з Гельсінкі до Таллінна (2г 15хв)

Путівник по Гельсінкі

Гельсінкі - це столиця і найбільше місто в Фінляндії, розташоване на березі Фінської затоки в Балтійському морі. Гельсінкі мають самий жвавий порт поромів у Фінляндії з кількома пасажирськими терміналами: більше мільйона пасажирів проходять через порт в Гельсінкі за рік. Термінали обладнані всіма пасажирськими об'єктами, тут є хороший доступ до залізниці, автобусів і магістралей.

Путівник по Таллінн

Таллінн є столицею і найбільшим містом Естонії, розташований на північному узбережжі країни, на березі Фінської затоки; Таллінн носить звання найстарішої столиці в Північній Європі. Місцевий порт є найбільшим і найбільш розвиненим вантажним і пасажирським портом в Балтійському регіоні. Поромний причал знаходиться недалеко від центру міста і пропонує всі послуги для пасажирів, у тому числі автобусне і залізничне сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Гельсінкі - Таллінн