Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Гельсінкі до Стокгольма з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Гельсінкі - Стокгольм. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Гельсінкі до Стокгольма простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Гельсінкі - Стокгольм і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Гельсінкі - Стокгольм

  • Tallink Silja
    7 поромів щотижня з Гельсінкі до Стокгольма (17г 30хв)
  • Viking Line
    7 поромів щотижня з Гельсінкі до Стокгольма (17г 30хв)
  • St Peter Line
    1 поромів 1 щотижня з Гельсінкі до Стокгольма (25г 0хв)

Путівник по Гельсінкі

Гельсінкі - це столиця і найбільше місто в Фінляндії, розташоване на березі Фінської затоки в Балтійському морі. Гельсінкі мають самий жвавий порт поромів у Фінляндії з кількома пасажирськими терміналами: більше мільйона пасажирів проходять через порт в Гельсінкі за рік. Термінали обладнані всіма пасажирськими об'єктами, тут є хороший доступ до залізниці, автобусів і магістралей.

Путівник по Стокгольм

Стокгольм є столицею Швеції на Скандинавському півострові. Порт Стокгольма завжди був важливими воротами в решту Скандинавії через своє розташування. До порту легко потрапити на автомобілі або поїзді, а в терміналі є всілякі послуги для пасажирів.

Знайдіть альтернативу для переправи Гельсінкі - Стокгольм