Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Фішгарда до Рослера Європорт з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Фішгард - Рослер Європорт на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Фішгарда до Рослера Європорт!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Фішгард - Рослер Європорт.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Фішгард або Рослер Європорт на цій сторінці.

Пороми Фішгард - Рослер Європорт

  • Stena Line
    14 поромів щотижня з Фішгарда до Рослера Європорт (3г 15хв)

Путівник по Фішгард

Фішгард - це прибережне місто на південному заході Уельсу. Головний порт поромів Фішгард розташований на захід від центру міста і пропонує прямі рейси на автомагістраль A40 і місцевий залізничний вокзал. Будівля терміналу добре обладнана різноманітними зручностями та паркуванням. Фішгард відомий своєю незайманою природою, що робить його популярним місцем для прогулянок.

Путівник по Рослер Європорт

Рослер - це милий приморське місто в графстві Вексфорд, тут знаходиться другий за розміром порт пасажирських поромів в Ірландії. Порт і пасажирський термінал має хороший вибір зручностей і послуг, сюди ходять автобусні та залізничне сполучення. Головні автомагістралі з Дубліна і Кілкенні добре позначені до пасажирського терміналу.

Знайдіть альтернативу для переправи Фішгард - Рослер Європорт