Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Діафані до Мілоса з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Діафані - Мілос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Діафані до Мілоса. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Діафані - Мілос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Діафані - Мілос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Діафані - Мілос

  • Anek Lines
    1 поромів 1 щотижня з Діафані до Мілоса (22г 10хв)

Путівник по Діафані

Діафані - це невелике приморське село в Греції, частина островів Додеканес в Егейському морі. Будівництво нового порту Діафані було завершено в 1995 році, що дало доступ великим пасажирським та автомобільним поромам.

Путівник по Мілос

Мілос - це грецький острів в Егейському морі, найпівденніший острів групи Кіклади; острів славиться статуєю Афродіти. Поромний порт Мілос знаходиться в гавані міста Адамас в центрі острова. Порт має обмежені можливості, але знаходиться в безпосередній близькості від міста, де Ви знайдете всі послуги і доступ до громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Діафані - Мілос