Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Хіоса до Міконоса з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Хіос - Міконос на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Хіоса до Міконоса!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Хіос - Міконос.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Хіос або Міконос на цій сторінці.

Пороми Хіос - Міконос

  • Hellenic Seaways
    2 поромів щотижня з Хіоса до Міконоса (8г 40хв)

Путівник по Хіос

Хіос є п'ятим за величиною з грецьких островів, розташованих в Егейському морі. Він має свій власний порт торгового судноплавства для транспортування місцевих продуктів, тут також працює пасажирський порт з магазинами, ресторанами та кафе, які розташовані всього в декількох хвилинах ходьби.

Путівник по Міконос

Міконос є грецьким островом і частиною Кіклад. Поромний порт Міконоса має пряме сполучення з іншими островами Кіклад і з материковою Грецією. Острів дуже популярний серед туристів, а місцевий жвавий порт пропонує регулярні щоденні рейси.

Знайдіть альтернативу для переправи Хіос - Міконос