Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Чезенатіко до Ровіня з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Чезенатіко - Ровінь на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Чезенатіко до Ровіня!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Чезенатіко - Ровінь.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Чезенатіко або Ровінь на цій сторінці.

Пороми Чезенатіко - Ровінь

  • Gomo Viaggi
    1 поромів 1 щотижня з Чезенатіко до Ровіня (3г 30хв)

Путівник по Чезенатіко

Чезенатіко - це портове місто на Адріатичному узбережжі Італії. Леонардо Да Вінчі розробив порт і канал Чезенатіко в 1500-х рр. У місті є свій власний Морський музей, що показує древні рибальські човни, які відображаються в каналі, а гавань наповнена гарними ресторанами та кафе, щоб сидіти і милуватися прекрасним виглядом.

Путівник по Ровінь

Ровінь - це місто в окрузі Істрія в Хорватії, розташоване на північному узбережжі Адріатичного моря, це популярний туристичний і рибний порт. Мальовниче місто Ровінь й досі має традиційну італійську атмосферу з невеликими брукованими вулицями і набережною. Поромний порт пропонує широкий спектр послуг для відвідувачів, а центр міста знаходиться поруч, що зручно для пасажирів, охочих оглянути місто.

Знайдіть альтернативу для переправи Чезенатіко - Ровінь