Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бодрум до Коса з Ferries.com.ua

На Ferries.com.ua Ви можете знайти пороми з з Бодрум до Коса з провідними поромними операторами.

Ferries.com.ua дозволить Вам знайти і забронювати дешеві квитки на Пороми Бодрум - Кос без стресу, просто оберіть Ваш поромний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук! Ви знайдете весь доступний розклад поромів, ціни на пором Бодрум - Кос та інформацію про те, як забронювати Ваш квиток на пором.

Альтернативні маршрути Бодрум - Кос вказані нижче.

Пороми Бодрум - Кос

Путівник по Бодрум

Бодрум є портовим містом в південно-західному регіоні Егейського моря Туреччини. Замок в Бодрумі був побудований в XV столітті, з видом на гавань і пристань для яхт, тут розташований Музей підводної археології. Портове місто тепер стало відомим місцем для відвідування на розкішних яхтах, а також на великих розкішних круїзних лайнерах по Середземному морю.

Путівник по Кос

Кос є грецьким островом у групі островів Додеканес - другим за розміром у групі островів після Родосу. Відомий як популярний туристичний напрям з красивим містом і прекрасними пляжами. Поромний порт розташований в місті Кос на північному сході острова, і є дуже живим і гучним. Порт має регулярне сполучення з материком та іншими островами Додеканес, з хорошим сервісом і доступом до громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Бодрум - Кос