Пошук квитка на пором

Поромні порти в Бельгії

Click for map

Пункти призначення поромів в Бельгії

Знайдіть поромні маршрути до Бельгії на веб-сайті Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете знайти поромні маршрути до Бельгії з усіма основними поромними компаніями з усіх основних, а також з менш відомих поромних портів!

Ferries.com.ua нині пропонує 1 пором до Бельгії, з 1 поромною компанією, що прямують до 1 порту, з можливістю вибору до 1 пункту призначення поромів в Бельгії.

Для загальної інформації стосовно поромів до Бельгії, знайдіть інформацію нижче, або якщо Ви хочете отримати ціну на Ваше поромне сполучення зараз, просто оберіть підходящий маршрут з меню!

Прямуєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Бельгії!

Путівник по Бельгії

Бельгія є воістину однією з найкрасивіших європейських країн. Насамперед це культурний та історичний напрямок, хоча більшість туристів асоціюють її з шоколадом і пивом. Столиця Брюссель відома дивовижною архітектурою в стилі модерн, шикарними ресторанами і, звичайно, магазинами шоколаду. В Антверпені знаходиться найбільша в світі індустрія огранювання і полірування діамантів, і це дозволило місту придбати популярність як одному з найпривабливіших місць для моди, антикваріату, галерей і дивовижних магазинів з продажу діамантів, все це в оточенні барокової архітектури. Хоча Бельгія відома своїм рівнинним пейзажем, місто каналів Гент було колись найбільшим містом середньовічної Європи, по якому найкраще пересуватися по човні.

Знайдіть пороми до Бельгії