Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барселони до Пальми з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Барселони до Пальми.

Знайти дешеві Пороми Барселона - Пальма з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Барселони до Пальми, включаючи розклад поромів з Барселони до Пальми, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Барселони до Пальми, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Барселони до Пальми.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Пальми до Барселони!

Пороми Барселона - Пальма

  • Balearia
    7 поромів щотижня з Барселони до Пальми (7г 30хв)
  • Trasmediterranea
    10 поромів щотижня з Барселони до Пальми (7г 30хв)

Путівник по Барселона

Барселона є столицею Каталонії і другим за розміром містом Іспанії. Сьогодні місто є світовим лідером в галузі туризму і торгівлі, що робить його одним з найбільших у світі глобальних міст. Барселона - це також великий транспортний вузол з одним з основних європейських портів, з доступною великою мережею автомагістралей і високошвидкісних залізничних колій, які з'єднують її з іншими містами Іспанії, Францією та іншими країнами Європи.

Путівник по Пальма

Пальма є столицею автономного співтовариства Балеарських островів в Іспанії і розташована на південному узбережжі острова. Місто має багату історію, є великим портом на Балеарських островах, вітаючи безліч туристів і круїзних лайнерів протягом сезону.

Знайдіть альтернативу для переправи Барселона - Пальма