Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барселони до Алькудії з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Барселона - Алькудія. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Барселони до Алькудії простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Барселона - Алькудія і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Барселона - Алькудія

  • Balearia
    7 поромів щотижня з Барселони до Алькудії (6г 30хв)
  • Trasmediterranea
    2 поромів щотижня з Барселони до Алькудії (10г 30хв)

Путівник по Барселона

Барселона є столицею Каталонії і другим за розміром містом Іспанії. Сьогодні місто є світовим лідером в галузі туризму і торгівлі, що робить його одним з найбільших у світі глобальних міст. Барселона - це також великий транспортний вузол з одним з основних європейських портів, з доступною великою мережею автомагістралей і високошвидкісних залізничних колій, які з'єднують її з іншими містами Іспанії, Францією та іншими країнами Європи.

Путівник по Алькудія

Алькудія знаходиться на Балеарських островах на північ від Майорки. В місті є жвавий порт і пристань для яхт в оточенні жвавих ресторанів і магазинів.

Знайдіть альтернативу для переправи Барселона - Алькудія