Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анкони до Дурреса з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Анкона - Дуррес на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Анкони до Дурреса!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Анкона - Дуррес.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Анкона або Дуррес на цій сторінці.

Пороми Анкона - Дуррес

  • Adria Ferries
    6 поромів щотижня з Анкони до Дурреса (20г 0хв)

Путівник по Анкона

Анкону можна знайти на східному узбережжі Італії, тут знаходиться один з найжвавіших морських портів в Італії та Адріатичному морі. Порт Анкони користується великою популярністю серед туристів, які тисячами прибувають сюди щороку на поромі, щоб побалувати себе культурою і атмосферою, яку може запропонувати Анкона.

Путівник по Дуррес

Дуррес є другим за величиною містом в Албанії, розташований на центральному узбережжі Албанії. Порт Дурреса є найбільшим портом Албанії з хорошими зв'язками з Італією і доступом до всіх основних дорожніх мереж. Порт має хороші послуги для пасажирів, сюди можна легко дістатися на громадському транспорті.

Знайдіть альтернативу для переправи Анкона - Дуррес