Пошук квитка на пором

Поромні порти в Албанії

Click for map

Знайдіть поромні маршрути до Албанії на веб-сайті Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете знайти поромні маршрути до Албанії з усіма основними поромними компаніями з усіх основних, а також з менш відомих поромних портів!

Ferries.com.ua нині пропонує 7 поромів до Албанії, з 11 поромними компаніями, що прямують до 5 портів, з можливістю вибору до 3 пунктів призначення поромів в Албанії.

Для загальної інформації стосовно поромів до Албанії, знайдіть інформацію нижче, або якщо Ви хочете отримати ціну на Ваше поромне сполучення зараз, просто оберіть підходящий маршрут з меню!

Прямуєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Албанії!

Путівник по Албанії

Албанія - це маленька країна на Балканському півострові, на узбережжі Адріатичного моря. Столицею є Тирана. З Албанією межують Греція, Македонія, Сербія і Чорногорія. Албанія відома своїми гірськими пейзажами, а практично третина країни покрита лісами. Основним експортним продуктом є хром, хоча найбільшою галуззю країни є сільське господарство. Албанія залишається однією з найбідніших країн у Європі. Але не варто цього лякатися, туризм тут дуже популярний на Іонічному узбережжі з оливковими гаями, гірськими масивами і красивими білими пляжами.

Знайдіть пороми до Албанії