Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Кірікос до Ваті з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Айос-Кірікос - Ваті з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Айос-Кірікос до Ваті. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Айос-Кірікос - Ваті, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Айос-Кірікос - Ваті, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Айос-Кірікос - Ваті

  • Hellenic Seaways
    3 поромів щотижня з Айос-Кірікос до Ваті (1г 50хв)

Путівник по Айос-Кірікос

Агіос Кірікос, який є столицею Ікарії, розташований на південно-східному узбережжі і був заснований моряками близько 300 років тому. Всі суспільні послуги на острові, а також регулярне поромне сполучення з прилеглих островів, можна знайти в порту.

Путівник по Ваті

Ваті - це місто на острові Самос в Греції, його столиця і головне місто. Ваті є одним з двох портів на острові, розташований на сході острова. Це популярний туристичний напрямок, відомий своєю кришталевою водою і зеленим краєвидом.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Кірікос - Ваті