Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Агатонісі до Калімноса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Агатонісі до Калімноса.

Знайти дешеві Пороми Агатонісі - Калімнос з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Агатонісі до Калімноса, включаючи розклад поромів з Агатонісі до Калімноса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Агатонісі до Калімноса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Агатонісі до Калімноса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Калімноса до Агатонісі!

Пороми Агатонісі - Калімнос

  • Dodekanisos Seaways
    3 поромів щотижня з Агатонісі до Калімноса (1г 55хв)

Путівник по Агатонісі

Агатонісі - це невеликий грецький острів, розташований в північній точці архіпелагу Додеканес і знаходиться в оточенні кількох дрібних островів. Порт Святого Георгія є єдиним портом острова і має регулярні поромні рейси до/з Коса і прилеглих островів.

Путівник по Калімнос

Калімнос - це грецький острів в південно-східній частині Егейського моря, що входить до складу островів Додеканес. Поромний порт знаходиться в самому центрі острова і є ідеальною базою для знайомства з прилеглими островами. Порт пропонує широкий спектр послуг для відвідування пасажирами.

Знайдіть альтернативу для переправи Агатонісі - Калімнос