Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми із Сантандера до Портсмута з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з із Сантандера до Портсмута з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Сантандер - Портсмут, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Сантандер - Портсмут нижче?

Пороми Сантандер - Портсмут

  • Brittany Ferries
    3 поромів щотижня із Сантандера до Портсмута (24г 0хв)

Путівник по Сантандер

Історичне місто-порт Сантандер знаходиться на північному узбережжі Іспанії, це центр автономного співтовариства Кантабрія. Місто було побудоване навколо порту в центрі міста і було у використанні ще до окупації Римською імперією. Порт пропонує добрі умови для пасажирів і доступ до великої дорожньої мережі та громадського транспорту.

Путівник по Портсмут

Портсмут є другим за розміром містом в графстві Хемпшир на південному узбережжі Англії. Портсмут був важливим військово-морським портом протягом століть і є домом для відомих кораблів, наприклад, Tudor Mary Rose і HMS Victory - флагманське судно Лорда Нельсона. Головний порт порому має відмінні сполучення по автомагістралях і залізницях з усіх кінців Великобританії, а також всілякі послуги для пасажирів в будівлі терміналу.

Знайдіть альтернативу для переправи Сантандер - Портсмут